Masáže Martina originální dárkové poukazy

Informace k bedýnce pro tento týden

Na této stránce najdete informace k aktuální bedýnce a termínu nejbližšího rozvozu. Ten je do Prahy vždy ve čtvrtek. Teď, v sezóně, každý týden. Přesné datum se dozvíte spolu s dalšími informacemi na této stránce nejpozději v pondělí před rozvozem.

Závaznou objednávku BEDÝNKY nebo přiobjednávku větší porce vitamínů, posílejte nejlépe do úterý na e-mail: bedynky@bedynkyzezahrady.cz nebo na tel: 724 112 377.

Svojí BEDÝNKU si můžete doplnit a zpestřit dalšími produkty, případně ovocem a zeleninou, které nejsou momentálně součástí standardní nabídky, ale jsou na farmě k dispozici. Nabídku najdete na stránce přiobjednejte si.

Rozvoz pak probíhá v Praze po celý čtvrtek. Bedýnku si také můžete vyzvednout ve farmářské prodejně SKLIZENO v Praze 6 - Dejvicích,
ve Vysočanech prodejně zdravé výživy BioKoloniál U Svobodárny 1110/12
a také v jejich druhé prodejně BioKoloniál v Braníku, Branické ulici 659/107

Od srpna 2015 jsme začali pravidelně rozvážet bedýnky také v úterý v Pelhřimově. Rozvoz probíhá okolo poledne, případně si můžete bedýnku vyzvednout v prodejně zdravé výživy BIOVITAL u p.Daňkovské na náměstí.

Zajíždíme také do Vlašimi a to nyní každé úterý. Zeleninu je možné vyzvedávat v prodejně zdravé výživy MEDUŇKA, Pláteníkova 59, u p.Němcové.

V úterý si také můžete objednat bedýnku do Humpolce. K vyzvednutí je v Centru zdravé výživy ROZMARÝNKA, Žižkova 1550, u p.Pacalové.


Máte zájem o bedýnku? Kontaktujte nás mailem na bedynky@volny.cz nebo na tel. 724 112 377. Rádi vám pošleme aktuální nabídku.

Na Vaše objednávky se těší
Jirka a Martina Antuškovi